was successfully added to your cart.

۳ نکته ای که در هنگام بررسی عملکرد کمپین تبلیغات پیامکی خود باید رعایت کنید

By 2015-07-19پنل sms
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

هنگامی که کمیپن تبلیغات پیامکی خود را تحلیل و بررسی می کنید، ردیابی داده ها و اطلاعات امری ضروری است. اگر نمی دانید که کمپین تبلیغاتی تان به چه شکلی عمل می کند، مطمئنا فرصت های بسیاری را از دست می دهید. ندانستن این امر در طولانی مدت سبب ایجاد برخی اشتباهات خواهد شد که به ضرر شما و تجارتتان خواهد بود.

پنل کاربری پیامک آذربود به شما این امکان را می دهد تا به راحتی کمپین تبلیغات خود را بررسی نمایید. به شما پیشنهاد می کنیم تا برای بررسی بهتر آمار کمپین تبلیغاتی خود، ۳ نکته ی زیر را رعایت کنید.

ارائه پیشنهادات
بیشتر صاحبان کسب و کارهای کوچک برای اعضای خبرنامه پیامکی خود پیشنهادات اختصاصی ارسال می کنند. اگر این کار به نظرتان آشنا می آید و همان کاری است که شما انجام می دهید، بهتان اطمینان می دهیم که در مسیر درستی حرکت می کنید. اما در کنار این پیشنهادات شما باید میزان مشارکت افراد را نیز بررسی کنید تا بدانید مشتریان شما چه چیزی می خواهند. ما همواره از کاربران خود می خواهیم که میزان سود حاصل از سرمایه خود را بررسی کنند به این ترتیب می توانید متوجه شوید که کمپین تبلیغات پیامکی تان به درستی عمل می کند یا خیر.

تعداد لغو اشتراک اعضای خبرنامه پیامکی
چه تعداد از مشترکین خبرنامه پیامکی شما پس از دریافت اس ام اس عضویت خود را لغو می کنند؟ مسلما لغو عضویت تعداد کمی از افراد کاملا طبیعی است، اما اگر این تعداد به بیش از ۱۰۰ ها نفر رسید، احتمالا همه ی کارها به درستی پیش نمی رود. اگر شما به تعداد لغو عضویت اعضا بهتر توجه کنید، خواهید فهمید که یک اشتباه موقت باعث بروز مشکل دائمی نخواهد شد.

تعداد اشتراک اعضای جدید خبرنامه پیامکی
هنگامی که برای مشتریانتان پیشنهاد و تخفیف ارسال می کنید، بهتر است نتایج این اقدام ها را مورد بررسی قرار دهید. زیرا خواهید دانست که کدام یک از پیشنهادات شما با استقبال بیشتری مواجه شده است. شاید یک پیامک حاوی “یکی بخر دوتا ببر” در طولانی مدت فهرست اعضای خبرنامه پیامکی شما را افزایش دهید اما برگزاری یک مسابقه پیامکی می تواند سرعت رشد شما را در کوتاه مدت به دو برابر برساند. با زیر نظر گرفتن آمار تعداد اعضای جدید خبرنامه پیامکی خود خواهید فهمید که مشتریانتان از چه پیشنهاداتی استقبال می کنند.

***

اگر علاقه دارید یک کمپین پیامک تبلیغاتی راه اندازی نمایید، با ما تماس بگیرید. کارشناسان فنی پیامک آذربود  می توانند بر اساس نوع فعالیت و تجارت شما برای شما، روش و شیوه های تبلیغاتی تعیین نمایند و برای کسب درآمد بیشتر شما را یاری کنند.

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است، با بخش پشتیبانی پیامک آذربود شماره تلفن 7113 74 0 0915 تماس بگیرید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
مدیر

Author مدیر

More posts by مدیر

Leave a Reply