was successfully added to your cart.

نرم افزار ارسال انبوه پیامک صوتی با تلفن ثابت

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

نرم افزار ارسال انبوه پیامک صوتی با تلفن ثابت

می توانید تبلیغات خود را بصورت صوتی ضبط کرده و به برنامه بدهید تا با شماره های موردنظربصورت زنجیره ای تماس گرفته وتبلیغات شما را پخش کند.

ارسال پیامک صوتی به چه صورت انجام می شود ؟

پیام ضبط شده خود را وارد می کنید و لیست شماره و یا منطقه مورد نظر خود برای ارسال را انتخاب می کنید ،بر روی دکمه ارسال کلیک کرده ، گوشی مخاطبین شما زنگ میخورد و وقتی جواب دادند پیامک صوتی شما برای آنها پخش می شود.

کلیه ارسال ها در این نرم افزار با استفاده از مودم دایال آپ و با خط تلفن شما انجام می شود. این نرم افزار را به این جهت ارائه دادیم که گاها مشتری های ما برای ارسال پیام مایل به ارسال از خط تلفن خود بودند.

در صورتی که مایل به استفاده از سرویس پیامک صوتی به صورت سامانه ای و بدون نیاز به مودم و خط تلفن هستید می توانید از سامانه پیامک صوتی آواتل استفاده کنید.

از این پس به جای ارسال پیامک متنی ، پیامک صوتی ارسال کنید.

قبلا چندتا نرم افزار توسط شرکتهای دیگه ارائه شده اند که مشکلاتی از قبیل موارد زیر را دارند که می توانید با جستجویی در اینترنت به این نتیجه برسید.

  • ناسازگاری با مودمها و نیاز به مودم خاص وگران قیمت
  • رایگان نبودن نرم افزار
  • کم بودن امکانات برنامه
  • تشخیص ندادن صدای کاربر طوری که پیام ارسال می شد و از ثانیه اول ارسال ، پخش می شد و اینکه کاربر دیر یا زود جواب تلفن را بدهد باعث می شد پس از پاسخگویی بخشی از پیام را نشنیده باشد. برنامه

اما نرم افزار پیامک صوتی آواتل قابلیت پشتیبانی از تمام مودم های ساده دایال آپ را داراست وبصورت کاملا رایگان و شارژی کارمی کند نرم افزار پیامک صوتی آواتل دارای ارسال 20 پیام رایگان جهت تست می باشد .

مزیت دیگر نرم افزار ارسال پیامک صوتی آواتل قابلیت تشخیص صدای انسان است که نیاز به مودم حرفه ای و خاصی ندارد ،میتوان به جرات گفت که این برنامه ارسال پیامک صوتی در جهان مشابه ندارد و طوری طراحی شده که با استفاده از هوش مصنوعی تشخیص صدا داده و پس از اینکه کاربر جواب تلفن را داد فایل صوتی پخش می شود.

 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
مدیر

Author مدیر

More posts by مدیر