Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

آچار فرانسه نرم افزار های ارسال تبلیغات در تلگرام

ریست کردن شماره های مجازی برای افزایش امنیت و همچنین برای افزایش سرعت ارسال در تلگرام بسیار موثر است.

حتما برای شما هم پیش آمده که از بابت اینکه دیگری از شماره های مجازی شما استفاده کند و یا اینکه فروشنده  شماره ها را به دیگری واگذار کند نگرانی هایی دارید با استفاده از این نرم افزار کلیه تی دیتاها از بین می رود و تی دیتای جدیدساخته می شود و به هیچ عنوان کسی قادر به استفاده از شماره های شما نیست .

همچنین شماره مجازی شما به یک خط خام تبدیل می شود و این باعث افزایش سرعت در ارسال تبلیغات تلگرام می شود. بعد از یک مدتی که خطوط مجازی تبلیغات ارسال می کنید به علت سنگین شدن برنامه و ارسال های فراوان لود شدن برنامه زمانبر می شود که این باعث کاهش سرعت ارسال پیام می شود که با ریست کردن خط مجازی این مشکل حل خواهد شد.

سیاست جدید تلگرام در بلاک کردن خطوط ،نام خطوط و ارسال متن های تکراری است. به طوری که اگر یک خط با نام آذربود به عنوان اسپم شناخته شود کلیه خطوط هم نام را بلاک میکند.

برای دور زدن این مسئله با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود به طور اتوماتیک نام خطوط را عوض کنید.

در صورتی که از برنامه های api  تلگرام استفاده می کنید و شماره هایی با فرمت stat  خریداری می کنید قطعا یکی از نگرانی های شما این است که این خطوط قابلیت مانیتور کردن را ندارند و شما قادر به چک کردن ارسال های خود نیستید .

شما میتوانید خطوط تی دیتا خریداری نماید و با استفاده از این برنامه خطوط را به صورت اتوماتیک به فرمت stat تبدیل کنید و از این پس می توانید ارسال های خود را مانیتور کنید و از اینکه دیگری از شماره های شما استفاده نمی کند و اینکه ارسال های شما به درستی انجام می شود با خیر اطمینان حاصل کنید.

 

به طور خلاصه قابلیت های این برنامه به شرح زیر است :

  • افزایش امنیت شماره های مجازی با از بین بردن تی دیتاهای مشابه
  • افزایش سرعت ارسال پیام تبلیغاتی در تلگرام
  • کاهش بلاکی خطوط با تغییر نام خطوط مجازی
  • تبدیل فرمت tdata به فرمت stat و قابلیت مانیتور کردن خطوط stat
 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.