وقتی که به سراغ موقعیت‌های فروش نامناسب می‌روید.

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

 تا حالا به این موضوع توجه کرده اید که آیا در هنگام یافتن موقعیت‌های فروش به سراغ افراد صحیحی می‌روید یا خیر؟ برای نمونه شاید شما کسب‌وکاری باشید که مخاطبان‌تان شرکت‌هایی باشند که در زمینه تولید خودرو به فعالیت می‌پردازند و شما لیست ایمیلی در دست دارید که در آن افراد عادی حضور داشته و اکثر آنها مادران خانه دار باشند.

بی‌شک ایمیل‌های شما نه به کار خانم‌های خانه‌دار می‌آید و نه به کار افرادی که در زمینه‌هایی به غیر از تولید خودرو فعالیت می‌کنند.
در حقیقت لیست ایمیل شما بی‌کیفیت است و به شما کمک لازم را نخواهد کرد. چنین لیست ایمیلی نه تنها برای شما مفید نیست بلکه سبب می‌شود که انرژی و زمان شما بیهوده صرف گردد. در اینجاست که باید به فکر گرآوری یک لیست ایمیل با کیفیت بیافتید.
به این منظور شما می‌توانید از راهکارهای بسیاری بهره برده و در فضای آنلاین و آفلاین (حضوری)، لیستی تهیه کنید که افراد حاضر در آن واقعا خواستار مطلع شدن از محتوای شما باشند.
برای نمونه یکی از راهکارهای کارآمد در فضای حضوری، این است که حین حضور در نمایشگاه‌ها لیست ایمیل جمع‌آوری کرده و افرادی که ایمیل خود را می‌دهند به طور حتم باید مطلع باشند که قرار است چه نوع محتوایی و مربوط به چه شرکتی به دست آنها برسد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
مدیر

Author مدیر

More posts by مدیر