پشتیبانی عالی از مشتری فقط به سرعت عمل بالا بستگی ندارد بلکه…

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

هر کدام از ما انسان‌ها، هنگامی که با پشتیبانی یک شرکت تماس می‌گیریم بر اساس آنچه در ذهن ما جا افتاده، دوست داریم که سریعا مشکل ما حل شده و معمولا سرعت عمل پشتیبانی یک کسب‌وکار سبب خوشنودی ما می‌شود؛ اما تجربه نشان داده الِمان‌هایی در پشتیبانی از مشتری وجود دارد که از سرعت اهمیت بیشتری دارند.

 اخیرا وبلاگ Gallup، نتایج یک بررسی که روی رفتار مشتریان بانکی در اروپا صورت گرفته را منتشر کرده است و در آن به موضوع سرعت‌عمل مسئولین بانک توجه ویژه‌ای داشته.

در نتایج ارائه شده از این تحقیقات مشخص شده که سرعت‌عمل بالا باعث می‌شود یک مراجعه‌کننده شش برابر حالت عادی احساس خوبی داشته باشد در صورتی که همدلی با او بیش از سرعت‌عمل تاثیرگذار بوده و سبب می‌شود که مراجعه کننده شما، نه برابر حالت اولیه احساس رضایت‌مندی‌اش افزایش یابد.

 ویلیام جی. مَک اِوِن که خود در جریان این تحقیقات حضور داشته، در مورد این بررسی گفت که: سرعت یکی از فاکتورهایی است که روی رضایت‌مندی کاربر تاثیر مثبت می‌گذارد و به دنبال این عامل مهم الِمان‌های دیگری چون برخورد دوستانه و همدردی با مشتری، می‌توانند رضایت‌مندی مشتری را به مراتب بیشتر افزایش دهند.

پس سعی کنید به جای اینکه نگاهی یک بعدی به مشتری مداری داشته باشید و فقط روی سرعت تمرکز کنید، موارد دیگری که می‌توانند بر مشتری تاثیر مثبت بگذارند را درنظر بگیرید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
مدیر

Author مدیر

More posts by مدیر