Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
پیامک صوتی

اپراتور پیامک صوتی آذربود

 

برند خود را با صدای بلند به گوش همگان برسانید.

اپراتور پیامک صوتی آواتل برقراری تماس و ارسال صدای شما را به صورت همزمان
برای انبوهی از مخاطبین تلفن ثابت و همراه فراهم کرده است.

http://www.azarbod.ir/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_alarm.svg

زمابندی ارسال

http://www.azarbod.ir/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_notebook.svg

دفترچه تلفن

http://www.azarbod.ir/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_trashcan_full.svg

حذف شماره‌های ناصحیح

http://www.azarbod.ir/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/ecommerce_graph3.svg

نمودار اثربخشی

http://www.azarbod.ir/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/basic_todo_pen .svg

گزارش گیری

http://www.azarbod.ir/wp-content/themes/salient/css/fonts/svg/ecommerce_banknotes.svg

افزایش اعتبار آنلاین

ارسال از روی نقشه

برای ارسال پیامک صوتی در یک منطقه نیازی نیست که شماره آن‌ها را داشته باشید. از روی نقشه منطقه و تعداد مورد نظر را انتخاب کنید، سپس شروع به ارسال کنید.

پیامک صوتی
پیامک صوتی

آوامپ

ارسال پیامک صوتی به شماره های موبایل همراه اول و ایرانسل شهرهای ایران به صورت منطقه ای با امکان انتخاب منطقه از روی نقشه ومشخص نمودن تعداد ارسال

بانک شماره مشاغل

چنانچه برای ارسال پیامک صوتی به صورت هدفمند برای یک صنف خاص شماره‌ های اصناف و مشاغل مورد نظر را ندارید، می‌توانید رایگان از بانک مشاغل آذربود استفاده کنید.

پیامک صوتی
پیامک صوتی

آواکسل

با استفاده و نصب Excel Addin بر روی سیستم خود می‌توانید به صورت مستقیم از فایل های اکسل پیامک صوتی با پارامترهای مختلف ارسال و گزارش گیری کنید.

آوامیکس

سامانه پیامک صوتی آذربود این امکان را به شما می‌دهد که فایل صوتی خود را با موسیقی زمینه میکس کنید و پیام مناسبی برای ارسال آماده کنید.

پیامک صوتی
پیامک صوتی

مبدل متن به صوت

با استفاده از این قابلیت پیامک صوتی آذربود می‌توانید متن مورد نظر را تایپ کنید و با انتخاب گوینده خانم یا آقا متن را به صوت تبدیل کنید و به سادگی فایل صوتی خود را ایجاد کنید.

نظرسنجی

در صورت تمایل می‌توانید در هر پیام خود از مشتری بخواهید که یک عدد را بین 0 تا 9 جهت مشخص کردن میزان رضایت از شما شماره‌گیری کند و در انتها اعدادی که مشتریان شما انتخاب کرده‌اند را ببینید.

پیامک صوتی
پیامک صوتی

On Time Password

این سرویس امکان ساخت کد امنیتی یکبار مصرف را به شما می‌دهد که به وسیله‌ی آن می‌توانید سیستم ثبت‌نام در سایت خود را کاملا هوشمند و با امنیتی بالا پیاده‌سازی نمایید.

افزونه وردپرس

با استفاده از این افزونه به راحتی و بدون هیچ زحمتی می‌توانید امکانات ارسال پیامک صوتی جالبی را بر روی سایت وردپرسی خود داشته باشید.

پیامک صوتی

تولید اتوماتیک شماره

به طور مثال بین بازه 05138442000 تا 05138445000 شماره تولید می‌شود و فقط به شماره‌هایی که وجود دارند پیامک صوتی ارسال می‌شود.

سامانه پیامک صوتی آذربود چیست؟

با سامانه ارسال پیام صوتی قادر خواهید بود از ایده ای نوین که قابل توجه اکثر مشتریان شما قرار می‌گیرد برای معرفی محصولات و خدمات خود استفاده کنید و هزینه‌های اضافی تلفن و بازاریابی تلفنی را کاهش دهید.

سامانه پیامک صوتی با برداشتن محدودیت ارسال متن امکان ارسال پیامک صوتی را با صدای خود شما به همراه موسیقی متن به ارمغان آورده است. همچنین این سامانه با افزودن قابلیت ارسال پیام صوتی بر روی خطوط تلفن ثابت علاوه بر تلفن همراه قدم مهمی در گسترش دامنه تبلیغات هدفمند در همه اقشار جامعه تا حدود 3 برابر افزایش داده است. طی بررسی‌های به عمل آمده انتقال پیام از طریق صوت اثر گذاری بیشتری نسبت به متن دارد. سایر امکانات سامانه پیامک صوتی را در ادامه مطالعه بفرمایید.

درآمد تضمینی با گرفتن نمایندگی پیامک صوتی آذربود!

هم اکنون شما هم می‌توانید کسب درآمد کنید!

نماینده شو ...

پنل های کاربری پیامک صوتی

رایگان

تومان 0

سالانه
  • کلیه امکانات سامانه فعال است.
  •  محدودیت ارسال ندارد.
  • تعرفه هر ثانیه: 25 ریال
ثبت نام

نقره‌ایمحبوب‌ترین

تومان 45000

سالانه
  • کلیه امکانات سامانه فعال است.
  •  محدودیت ارسال ندارد.
  • تعرفه هر ثانیه: 21 ریال
ثبت نام

طلایی

تومان 95000

سالانه
  • کلیه امکانات سامانه فعال است.
  •  محدودیت ارسال ندارد.
  • تعرفه هر ثانیه: 20 ریال
ثبت نام

تعرفه‌های فوق برای ارسال پیامک صوتی داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) هستند، برای ارسال پیام صوتی خارج شبکه مبلغ 50 ریال به تعرفه‌های فوق افزوده می‌شود.

پیامک صوتی
پیامک صوتی
پیامک صوتی

وب سرویس آواتل

وب سرویس ها برنامه (قطعه کد) هایی هستند که تحت وب قابل دسترسی‌اند و از طریق پروتکل‌های استانداردی مانند Http به انتقال و مبادله دیتا با سایر برنامه‌های کاربردی می‌پردازند. اساس کار وب سرویس (Web Service) ها بر پایه دریافت و تولید پیغام بنیان‌گذاری شده است. بدین معنی که آنها منتظر می‌مانند که کلاینت‌ها به آنها وصل شده و بنا به درخواست کلاینت‌ها به آن ها پاسخ می‌دهند. راه ارتباطی انتقال این پیغام‌ها یک آدرس است که شما می‌توانید با افزودن آن در برنامه خود از خصوصیات آن استفاده نمائید.

توسعه دهنده هستم
 
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.